Spotkanie podsumowujące projekt “Tożsamość Głuchej Warszawy cz. IV – Zwykłe – niezwykłe życie Głuchych na przestrzeni Warszawy”

Instytut Historii Głuchych “Surdus Historicus” informuje, że w dniu 29 listopada 2020 o godzinie 15.00 odbędzie się na żywo spotkanie podsumowujące projekt “Tożsamość Głuchej Warszawy cz. IV – Zwykłe – niezwykłe życie Głuchych na przestrzeni Warszawy”. 

Spotkanie będzie w formie zdalnej na żywo w portalu społecznościowym Facebook (fanpage Instytutu Historii Głuchych) dla wszystkich zainteresowanych. Na spotkaniu będzie omówione podsumowanie spotkania warsztatowego i całego projektu zadania publicznego dotowanego przez m. st. Warszawy.

Na zdalnym spotkaniu będzie informacja w jaki sposób nabyć publikację pt. “Przewodnik po Głuchej Warszawie cz. IV” w formie papierowej i elektronicznej.

Całe spotkanie potrwa maksymalnie do 2 godzin.

Wydarzenie będzie dostępne w polskim języku migowym i w języku polskim (fonicznym). Można obejrzeć je w dowolnym czasie i miejscu na fanpage Instytutu Historii Głuchych “Surdus Historicus”. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich!

Accessibility