Warsztaty “Zwykłe życie Głuchych na przestrzeni Warszawy”

Warsztaty „Zwykłe życie Głuchych na przestrzeni Warszawy” wraz panelem dyskusyjnym będą prowadzone przez pedagoga i historyka, Tomasza Świderskiego na temat kształtowania świadomości kulturalnej, artystycznej i sportowej wśród nas i między nami w życiu codziennym. Podczas warsztatu stawiamy na interakcję, zadawanie pytań, wyrażanie swojego krytycznego myślenia. 

Warsztaty będą nietypowe, gdyż będą odbywały się w grupie zamkniętej, na kanale społecznościowym, Facebook zaczynając od dnia 28 listopada 2020 o godzinie 10.00, a kończymy w dniu 29 listopada 2020 o godzinie 14.00. Aby wziąć udział w warsztacie wymagane jest posiadanie konta na portalu społecznościowym, Facebook. 

Podczas trwania warsztatu każdy może wrzucić vlogi/filmy w polskim języku migowym i/lub wyrazić zdanie w języku polskim w formie pisemnej na temat życia codziennego, życia aktywnego w dziedzinie sztuki, kultury, sportu. 

Warsztat jest realizowany w ramach projektu „Tożsamość Głuchej Warszawy cz. IV – Zwykłe – niezwykłe życie Głuchych na przestrzeni Warszawy”. Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.
Serdecznie zapraszamy zainteresowanych na warsztaty poprzez zgłoszenie na e-mail: projekt@surdushistory.org.pl wraz przesłaniem swojego linka swojego konta FB lub w komentarzu pod postem.

Accessibility